229XM-12-S
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MICRO HOOK-MINI ALLG CLP 12"10PC
Φύλλα δεδομένων: 229XM-12-S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 229XM-12-S
Αριθμός εξαρτήματος 229XM-12-S Κατασκευαστής E-Z-Hook
Διαθέσιμη ποσότητα 2312 pcs Φύλλο δεδομένων 229XM-12-S.pdf
Gauge Wire 22 AWG Τάση - Ονομαστική -
Εύρος θερμοκρασίας - Σειρά E-Z-MICRO-HOOK™ XM
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή 12.0" (304.80mm) Alligator Clip, Miniature, Insulated To Micro Hook Test Lead 10 Leads, Multiple Colors
Περιεχόμενα 10 Leads, Multiple Colors Διαμόρφωση Alligator to Grabber, Hook
καλώδιο Μήκος 12.0" (304.80mm) 2ο Connector Micro Hook