229W-12RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MINI HOOK TO ALLIGATOR ASSEMBLY
Φύλλα δεδομένων: 1.229W-12RED.pdf2.229W-12RED.pdf3.229W-12RED.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 229W-12RED
Αριθμός εξαρτήματος 229W-12RED Κατασκευαστής E-Z-Hook
Διαθέσιμη ποσότητα 22470 pcs Φύλλο δεδομένων 1.229W-12RED.pdf2.229W-12RED.pdf3.229W-12RED.pdf
Gauge Wire 22 AWG Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV)
Εύρος θερμοκρασίας 221°F (105°C) Σειρά E-Z-MINI-HOOK™ X100W
Αλλα ονόματα 229W-12 RED
229W-12 RED-ND
Q2002865
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Λεπτομερής περιγραφή 12.0" (304.80mm) Alligator Clip, Miniature, Insulated To Mini Hook Test Lead 1000V (1kV) 1 Lead, Red τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Περιεχόμενα 1 Lead, Red Διαμόρφωση Alligator to Grabber, Hook
καλώδιο Μήκος 12.0" (304.80mm) 2ο Connector Mini Hook