RP8100B2M1CEBLKGRNWHT
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Φύλλα δεδομένων: 1.RP8100B2M1CEBLKGRNWHT.pdf2.RP8100B2M1CEBLKGRNWHT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RP8100B2M1CEBLKGRNWHT Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19117 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RP8100B2M1CEBLKGRNWHT.pdf2.RP8100B2M1CEBLKGRNWHT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Τύπος Standard, Illuminated Στυλ λήξης Solder Lug
Λειτουργία διακόπτη Off-Mom Σειρά RP8100
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 13.60mm Dia Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 3.5 VDC
Φωτισμός τύπο, το χρώμα LED, White Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA (AC), 100mA (DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Green