RP8100B2M1CEBLKBLUNIL
E-SwitchE-Switch
RP8100B2M1CEBLKBLUNIL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: E-Switch
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Φύλλα δεδομένων: 1.RP8100B2M1CEBLKBLUNIL.pdf2.RP8100B2M1CEBLKBLUNIL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RP8100B2M1CEBLKBLUNIL Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33269 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RP8100B2M1CEBLKBLUNIL.pdf2.RP8100B2M1CEBLKBLUNIL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Τύπος Standard Στυλ λήξης Solder Lug
Λειτουργία διακόπτη Off-Mom Σειρά RP8100
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 13.60mm Dia Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα EG4571 Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 500,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Front τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA (AC), 100mA (DC)