300AWSP2R1BLKM1QE
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1.300AWSP2R1BLKM1QE.pdf2.300AWSP2R1BLKM1QE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 300AWSP2R1BLKM1QE Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26103 pcs Φύλλο δεδομένων 1.300AWSP2R1BLKM1QE.pdf2.300AWSP2R1BLKM1QE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά 300A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 13.14mm x 7.20mm
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch SPDT 5A (AC/DC) 120V Panel Mount, Flange τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC)