300AWSP2J6BLKVS21RE
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: 1.300AWSP2J6BLKVS21RE.pdf2.300AWSP2J6BLKVS21RE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 300AWSP2J6BLKVS21RE Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25850 pcs Φύλλο δεδομένων 1.300AWSP2J6BLKVS21RE.pdf2.300AWSP2J6BLKVS21RE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά 300A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC)