200AWMSP1T1A1M2QE
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1.200AWMSP1T1A1M2QE.pdf2.200AWMSP1T1A1M2QE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 200AWMSP1T1A1M2QE Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38000 pcs Φύλλο δεδομένων 1.200AWMSP1T1A1M2QE.pdf2.200AWMSP1T1A1M2QE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά 200A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα Q2372790
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Φωτισμός Non-Illuminated Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals
ηλεκτρική ζωή 50,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch SPDT Through Hole
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A (AC/DC) Κύκλωμα SPDT
σινεμπλόκ Θέματος Unthreaded ενεργοποιητής Τύπος Standard Round
ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated ενεργοποιητή Μήκος 10.16mm