200AWMDP3T1A1VS2QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE DPDT 3A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1.200AWMDP3T1A1VS2QE.pdf2.200AWMDP3T1A1VS2QE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 200AWMDP3T1A1VS2QE Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH TOGGLE DPDT 3A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28216 pcs Φύλλο δεδομένων 1.200AWMDP3T1A1VS2QE.pdf2.200AWMDP3T1A1VS2QE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-Off-On
Σειρά 200A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Φωτισμός Non-Illuminated Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals
ηλεκτρική ζωή 50,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch DPDT Through Hole
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A (AC/DC) Κύκλωμα DPDT
σινεμπλόκ Θέματος Unthreaded ενεργοποιητής Τύπος Standard Round
ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated ενεργοποιητή Μήκος 10.16mm