1004P6T7B13M1QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1.1004P6T7B13M1QE.pdf2.1004P6T7B13M1QE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1004P6T7B13M1QE Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10853 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1004P6T7B13M1QE.pdf2.1004P6T7B13M1QE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη On-On-On
Σειρά 100 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 11.91mm Dia
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Φωτισμός Non-Illuminated
Χαρακτηριστικά Jumper needed to achieve triple throw ηλεκτρική ζωή 40,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch DP3T Panel Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC)
Κύκλωμα DP3T σινεμπλόκ Θέματος 15/32-32
ενεργοποιητής Τύπος Standard Round ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated
ενεργοποιητή Μήκος 13.00mm
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1004P6T7B13M1QEH
1004P6T7B13M1QEH