1004P6T6B15M3REH
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE DP3T 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: 1.1004P6T6B15M3REH.pdf2.1004P6T6B15M3REH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1004P6T6B15M3REH Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH TOGGLE DP3T 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10126 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1004P6T6B15M3REH.pdf2.1004P6T6B15M3REH.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.062" (1.5mm) Λειτουργία διακόπτη On-On-On
Σειρά 100 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 6.35mm Dia
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1004P6T6B15M3RE
1004P6T6B15M3RE-ND
Q1243214
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Φωτισμός Non-Illuminated Χαρακτηριστικά Jumper needed to achieve triple throw
ηλεκτρική ζωή 40,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch DP3T Panel Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC) Κύκλωμα DP3T
σινεμπλόκ Θέματος 1/4-40 ενεργοποιητής Τύπος Flat Anti-Rotation
ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated ενεργοποιητή Μήκος 11.43mm