ZSR1200GTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZSR1200GTA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 12V 200MA SOT223
Φύλλα δεδομένων: ZSR1200GTA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ZSR1200GTA
Αριθμός εξαρτήματος ZSR1200GTA Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG LINEAR 12V 200MA SOT223 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5093 pcs Φύλλο δεδομένων ZSR1200GTA.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) - Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 12V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 20V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-223 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Temperature, Short Circuit Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση TO-261-4, TO-261AA PSRR 57dB (120Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα ZSR1200GCT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 200mA SOT-223 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 600µA
Τρέχουσες - εξόδου 200mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -