ZSR1000N8TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZSR1000N8TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 10V 200MA 8SO
Φύλλα δεδομένων: ZSR1000N8TA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ZSR1000N8TA
Αριθμός εξαρτήματος ZSR1000N8TA Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG LINEAR 10V 200MA 8SO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5319 pcs Φύλλο δεδομένων ZSR1000N8TA.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) - Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 10V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 20V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Temperature, Short Circuit Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 57dB (120Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα ZSR1000N8TR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 200mA 8-SO Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 600µA
Τρέχουσες - εξόδου 200mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -