SMCJ26CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ26CA-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 26V 42.1V SMC
Φύλλα δεδομένων: SMCJ26CA-13.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMCJ26CA-13
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ26CA-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 26V 42.1V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5705 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ26CA-13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 26V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 42.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 28.9V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 35.6A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης SMCJ26
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMCJ26CA-13-F
SMCJ26CA-13-F
Σε απόθεμα: 101378 pcs
Κατεβάστε: SMCJ26CA-13-F.pdf
RFQ
SMCJ26CA V6G
SMCJ26CA V6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Σε απόθεμα: 338392 pcs
Κατεβάστε: SMCJ26CA V6G.pdf
RFQ
SMCJ26CA R7G
SMCJ26CA R7G
Κατεβάστε: SMCJ26CA R7G.pdf
SMCJ26CA-E3/57T
SMCJ26CA-E3/57T
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SMCJ26CA-E3/57T.pdf
SMCJ26CA-HR
SMCJ26CA-HR
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: SMCJ26CA-HR.pdf
SMCJ26CA
SMCJ26CA
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Κατεβάστε: SMCJ26CA.pdf
SMCJ26CA V7G
SMCJ26CA V7G
Κατεβάστε: SMCJ26CA V7G.pdf
SMCJ26CA M6G
SMCJ26CA M6G
Κατεβάστε: SMCJ26CA M6G.pdf
SMCJ26CA-HRA
SMCJ26CA-HRA
Κατεβάστε: SMCJ26CA-HRA.pdf
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMCJ26CA.pdf
SMCJ26CA-HRAT7
SMCJ26CA-HRAT7