SMCJ26CA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMCJ26CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMCJ26CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 26V 42.1V SMC
Φύλλα δεδομένων: 1.SMCJ26CA.pdf2.SMCJ26CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMCJ26CA
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ26CA Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 26V 42.1V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 227401 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SMCJ26CA.pdf2.SMCJ26CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 26V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 42.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 28.9V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC (DO-214AB) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα SMCJ26CAFSCT Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 35.6A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης SMCJ26
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMCJ26ATR
SMCJ26ATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Σε απόθεμα: 389412 pcs
Κατεβάστε: SMCJ26ATR.pdf
RFQ
SMCJ26CA-13
SMCJ26CA-13
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Κατεβάστε: SMCJ26CA-13.pdf
RFQ
SMCJ26C
SMCJ26C
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 26V 44.21V DO214AB
Κατεβάστε: SMCJ26C.pdf
SMCJ26CA-13-F
SMCJ26CA-13-F
Κατεβάστε: SMCJ26CA-13-F.pdf
SMCJ26C-E3/57T
SMCJ26C-E3/57T
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 26V 46.6V DO214AB
Κατεβάστε: SMCJ26C-E3/57T.pdf
SMCJ26CA V7G
SMCJ26CA V7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Κατεβάστε: SMCJ26CA V7G.pdf
SMCJ26CA M6G
SMCJ26CA M6G
Κατεβάστε: SMCJ26CA M6G.pdf
SMCJ26CA V6G
SMCJ26CA V6G
Κατεβάστε: SMCJ26CA V6G.pdf
SMCJ26CA R7G
SMCJ26CA R7G
Κατεβάστε: SMCJ26CA R7G.pdf
SMCJ26C-E3/9AT
SMCJ26C-E3/9AT
Κατεβάστε: SMCJ26C-E3/9AT.pdf
SMCJ26CA
SMCJ26CA
Κατεβάστε: SMCJ26CA.pdf
SMCJ26CA
SMCJ26CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMCJ26CA.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών