SMAZ9V1-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ9V1-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 9.1V 1W SMA
Φύλλα δεδομένων: SMAZ9V1-13.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMAZ9V1-13
Αριθμός εξαρτήματος SMAZ9V1-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 9.1V 1W SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4972 pcs Φύλλο δεδομένων SMAZ9V1-13.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 9.1V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA
Σειρά - Ισχύς - Max 1W