SMAZ7V5-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ7V5-13-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 7.5V 1W SMA
Φύλλα δεδομένων: SMAZ7V5-13-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMAZ7V5-13-F
Αριθμός εξαρτήματος SMAZ7V5-13-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 7.5V 1W SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 873958 pcs Φύλλο δεδομένων SMAZ7V5-13-F.pdf
Τάσης - Απομόνωση 2 Ohm Τάσης - Ανάλυση SMA
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ισχύς - Max 1W Πόλωση DO-214AC, SMA
Άλλα ονόματα SMAZ7V5-FDITR
SMAZ7V513F
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SMAZ7V5-13-F
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 7.5V Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 1W ±5% Surface Mount SMA
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Διαμόρφωση δίοδος 5µA @ 5V
Περιγραφή DIODE ZENER 7.5V 1W SMA Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.2V @ 200mA