SDT20100CTB-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO263AB
Φύλλα δεδομένων: SDT20100CTB-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SDT20100CTB-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO263AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 128626 pcs Φύλλο δεδομένων SDT20100CTB-13.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 710mV @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263AB (D²PAK) Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 80µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 10A