SDT15150P5-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHTKY 150V 15A POWERDI5
Φύλλα δεδομένων: SDT15150P5-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDT15150P5-13
Αριθμός εξαρτήματος SDT15150P5-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE SCHTKY 150V 15A POWERDI5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 202365 pcs Φύλλο δεδομένων SDT15150P5-13.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 860mV @ 15A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerDI™ 5 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση PowerDI™ 5 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 150V 15A Surface Mount PowerDI™ 5 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 150V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 15A Χωρητικότητα @ VR, F -