SBRT40V100CTE
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT40V100CTE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE SBR TO262
Φύλλα δεδομένων: SBRT40V100CTE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBRT40V100CTE
Αριθμός εξαρτήματος SBRT40V100CTE Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE SBR TO262 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62182 pcs Φύλλο δεδομένων SBRT40V100CTE.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 730mV @ 20A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-262 Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-262-3 Full Pack, I²Pak Αλλα ονόματα SBRT40V100CTEDI-5
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Super Barrier Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 20A Through Hole TO-262-3 Full Pack, I²Pak Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 300µA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 20A