SBRT40M80CTB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE RECT SB 80V 20A TO263AB
Φύλλα δεδομένων: SBRT40M80CTB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBRT40M80CTB
Αριθμός εξαρτήματος SBRT40M80CTB Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE RECT SB 80V 20A TO263AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67257 pcs Φύλλο δεδομένων SBRT40M80CTB.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 720mV @ 20A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 80V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263AB (D²PAK) Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά SBR Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Super Barrier Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 80V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 65µA @ 80V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 20A