PD3Z284C6V2-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PD3Z284C6V2-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 6.2V POWERDI323
Φύλλα δεδομένων: PD3Z284C6V2-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PD3Z284C6V2-7
Αριθμός εξαρτήματος PD3Z284C6V2-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 6.2V POWERDI323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 491022 pcs Φύλλο δεδομένων PD3Z284C6V2-7.pdf
Τάσης - Απομόνωση 10 Ohm Τάσης - Ανάλυση PowerDI™ 323
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ισχύς - Max 500mW Πόλωση PowerDI™ 323
Άλλα ονόματα PD3Z284C6V27
PD3Z284C6V2DITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή PD3Z284C6V2-7 Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 6.2V
Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 500mW ±6% Surface Mount PowerDI™ 323 ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±6%
Διαμόρφωση δίοδος 3µA @ 4V Περιγραφή DIODE ZENER 6.2V POWERDI323
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.1V @ 100mA