PD3Z284C3V6-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PD3Z284C3V6-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 3.6V POWERDI323
Φύλλα δεδομένων: PD3Z284C3V6-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PD3Z284C3V6-7
Αριθμός εξαρτήματος PD3Z284C3V6-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 3.6V POWERDI323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 288094 pcs Φύλλο δεδομένων PD3Z284C3V6-7.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.6V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 100mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerDI™ 323
Σειρά - Ισχύς - Max 500mW
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση PowerDI™ 323
Αλλα ονόματα PD3Z284C3V6DIDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 90 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 3.6V 500mW ±6% Surface Mount PowerDI™ 323
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης PD3Z284C3V6