PD3Z284C2V7-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PD3Z284C2V7-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 2.7V POWERDI323
Φύλλα δεδομένων: PD3Z284C2V7-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PD3Z284C2V7-7
Αριθμός εξαρτήματος PD3Z284C2V7-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 2.7V POWERDI323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 494029 pcs Φύλλο δεδομένων PD3Z284C2V7-7.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 100mA
Ανοχή ±7% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerDI™ 323
Σειρά - Ισχύς - Max 500mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση PowerDI™ 323
Αλλα ονόματα PD3Z284C2V77
PD3Z284C2V7DITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 100 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 2.7V 500mW ±7% Surface Mount PowerDI™ 323 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 20µA @ 1V