PD3Z284C24-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PD3Z284C24-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 24V 500MW POWERDI323
Φύλλα δεδομένων: PD3Z284C24-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PD3Z284C24-7
Αριθμός εξαρτήματος PD3Z284C24-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 24V 500MW POWERDI323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 290465 pcs Φύλλο δεδομένων PD3Z284C24-7.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 24V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 100mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerDI™ 323
Σειρά - Ισχύς - Max 500mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση PowerDI™ 323
Αλλα ονόματα PD3Z284C24DICT Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 30 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 24V 500mW ±6% Surface Mount PowerDI™ 323 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 16.8V