P6SMAJ28ADF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
P6SMAJ28ADF-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 28V 45.4V DFLAT
Φύλλα δεδομένων: P6SMAJ28ADF-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P6SMAJ28ADF-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 28V 45.4V DFLAT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 529445 pcs Φύλλο δεδομένων P6SMAJ28ADF-13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 28V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 45.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 31.1V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-Flat
Σειρά SMAJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Flat Lead Αλλα ονόματα P6SMAJ28ADF
P6SMAJ28ADF-13DITR
P6SMAJ28ADFDITR
P6SMAJ28ADFDITR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 13.2A