P6SMAJ20ADF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
P6SMAJ20ADF-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 20V 32.4V DFLAT
Φύλλα δεδομένων: P6SMAJ20ADF-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P6SMAJ20ADF-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 20V 32.4V DFLAT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 323121 pcs Φύλλο δεδομένων P6SMAJ20ADF-13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 20V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 32.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 22.2V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-Flat
Σειρά SMAJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Flat Lead Αλλα ονόματα P6SMAJ20ADF-13DICT
P6SMAJ20ADFDICT
P6SMAJ20ADFDICT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 18.5A