MBRD10150CT-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBRD10150CT-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 150V 5A TO252
Φύλλα δεδομένων: MBRD10150CT-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MBRD10150CT-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 150V 5A TO252 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 366032 pcs Φύλλο δεδομένων MBRD10150CT-13.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 890mV @ 5A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-252, (D-Pak) Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Αλλα ονόματα MBRD10150CT-13DITR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50µA @ 150V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 5A