MBRB8H100T4G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRB8H100T4G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: MBRB8H100T4G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBRB8H100T4G
Αριθμός εξαρτήματος MBRB8H100T4G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 112309 pcs Φύλλο δεδομένων MBRB8H100T4G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 710mV @ 8A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά SWITCHMODE™ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα MBRB8H100T4G-ND
MBRB8H100T4GOSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 8A Surface Mount D2PAK Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 4.5µA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 8A Χωρητικότητα @ VR, F 600pF @ 4V, 1MHz