DMN10H170SFDE-7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 2.9A 6UDFN
Φύλλα δεδομένων: DMN10H170SFDE-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DMN10H170SFDE-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 2.9A 6UDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 290855 pcs Φύλλο δεδομένων DMN10H170SFDE-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή U-DFN2020-6 (Type E)
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 660mW (Ta) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-UDFN Exposed Pad Αλλα ονόματα DMN10H170SFDE-7DI
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1167pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 9.7nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 2.9A (Ta) 660mW (Ta) Surface Mount U-DFN2020-6 (Type E)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 2.9A (Ta)