DMN10H120SFG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN10H120SFG-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 3.8A POWERDI
Φύλλα δεδομένων: DMN10H120SFG-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DMN10H120SFG-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 3.8A POWERDI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 234470 pcs Φύλλο δεδομένων DMN10H120SFG-7.pdf
Τάσης - Test 549pF @ 50V Τάσης - Ανάλυση PowerDI3333-8
Vgs (th) (Max) @ Id 110 mOhm @ 3.3A, 10V Vgs (Max) 6V, 10V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.8A (Ta)
Πόλωση 8-PowerWDFN Άλλα ονόματα DMN10H120SFG-7DITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DMN10H120SFG-7 Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 10.6nC @ 10V
IGBT Τύπος ±20V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 3V @ 250µA
FET Χαρακτηριστικό N-Channel Διευρυμένη περιγραφή N-Channel 100V 3.8A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) - Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 3.8A POWERDI
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 100V Λόγος χωρητικότητα 1W (Ta)