DDZX20C-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZX20C-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: DDZX20C-7
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 20V 300MW SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: DDZX20C-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DDZX20C-7
Αριθμός εξαρτήματος DDZX20C-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 20V 300MW SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1307150 pcs Φύλλο δεδομένων DDZX20C-7.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 20V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3
Σειρά - Ισχύς - Max 300mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Αλλα ονόματα DDZX20CDITR Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 28 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 20V 300mW ±3% Surface Mount SOT-23-3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 15V