DDZX18C-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZX18C-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 18V 300MW SOT23
Φύλλα δεδομένων: DDZX18C-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DDZX18C-13
Αριθμός εξαρτήματος DDZX18C-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 18V 300MW SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1764281 pcs Φύλλο δεδομένων DDZX18C-13.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 18V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23
Σειρά - Ισχύς - Max 300mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Αλλα ονόματα DDZX18C-13DI Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 23 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 18V 300mW ±3% Surface Mount SOT-23
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 14V Αριθμός μέρους βάσης DDZX18C