DDZ6V8BQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ6V8BQ-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER SOD123
Φύλλα δεδομένων: DDZ6V8BQ-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DDZ6V8BQ-7
Αριθμός εξαρτήματος DDZ6V8BQ-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Διαθέσιμη ποσότητα 1228730 pcs Φύλλο δεδομένων DDZ6V8BQ-7.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Ισχύς - Max 310mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOD-123
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 5 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 6.8V 310mW ±3% Surface Mount SOD-123
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 5V