DDZ6V8B-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ6V8B-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: DDZ6V8B-7
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD123
Φύλλα δεδομένων: DDZ6V8B-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DDZ6V8B-7
Αριθμός εξαρτήματος DDZ6V8B-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD123 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1354206 pcs Φύλλο δεδομένων DDZ6V8B-7.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2.5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123
Σειρά - Ισχύς - Max 310mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOD-123
Αλλα ονόματα DDZ6V8B-7-ND
DDZ6V8B-7DITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 5 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 6.8V 310mW ±2.5% Surface Mount SOD-123 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 5V