BZX84C3V9TS-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C3V9TS-7-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 3.9V SOT363
Φύλλα δεδομένων: BZX84C3V9TS-7-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX84C3V9TS-7-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 3.9V SOT363 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 829478 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84C3V9TS-7-F.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.9V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-363
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Αλλα ονόματα BZX84C3V9TS-7-F-ND
BZX84C3V9TS-7-FDITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 90 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode Array 3 Independent 3.9V 200mW ±6% SOT-363
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3µA @ 1V Διαμόρφωση 3 Independent