BZX84C3V9T-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C3V9T-7-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 3.9V 150MW SOT523
Φύλλα δεδομένων: BZX84C3V9T-7-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX84C3V9T-7-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 3.9V 150MW SOT523 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 939592 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84C3V9T-7-F.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.9V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-523
Σειρά - Ισχύς - Max 150mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOT-523
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 90 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 3.9V 150mW ±5% Surface Mount SOT-523 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3µA @ 1V