BZT52C51S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C51S-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 51V 200MW SOD323
Φύλλα δεδομένων: BZT52C51S-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZT52C51S-7
Αριθμός εξαρτήματος BZT52C51S-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 51V 200MW SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2157312 pcs Φύλλο δεδομένων BZT52C51S-7.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 51V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323
Αλλα ονόματα BZT52C51S7
BZT52C51SDITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 100 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 51V 200mW ±6% Surface Mount SOD-323 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 38V
Αριθμός μέρους βάσης BZT52C51
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZT52C51-TP
BZT52C51-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: 0.5W,51V,ZENER,SOD-323 PACKAGE
Κατεβάστε: BZT52C51-TP.pdf
RFQ
BZT52C51S RRG
BZT52C51S RRG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE ZENER 51V 200MW SOD323F