BZT52C51S-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C51S-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 51V 200MW SOD123
Φύλλα δεδομένων: BZT52C51S-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZT52C51S-13
Αριθμός εξαρτήματος BZT52C51S-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 51V 200MW SOD123 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 215747 pcs Φύλλο δεδομένων BZT52C51S-13.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 51V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOD-123
Αλλα ονόματα BZT52C51S-13DI Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 100 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 51V 200mW ±6% Surface Mount SOD-123
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 38V Αριθμός μέρους βάσης BZT52C51
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZT52C51-HE3-18
BZT52C51-HE3-18
Κατασκευαστές: Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή: DIODE ZENER 51V 410MW SOD123
Σε απόθεμα: 1940448 pcs
Κατεβάστε: BZT52C51-HE3-18.pdf
RFQ
BZT52C51S RRG
BZT52C51S RRG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE ZENER 51V 200MW SOD323F