BZT52C4V3-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C4V3-7-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD123
Φύλλα δεδομένων: BZT52C4V3-7-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZT52C4V3-7-F
Αριθμός εξαρτήματος BZT52C4V3-7-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD123 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1355233 pcs Φύλλο δεδομένων BZT52C4V3-7-F.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±7% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123
Σειρά - Ισχύς - Max 500mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SOD-123
Αλλα ονόματα BZT52C4V3-FDICT Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 90 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 4.3V 500mW ±7% Surface Mount SOD-123 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3µA @ 1V