BZT52C4V3-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C4V3-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD123
Φύλλα δεδομένων: BZT52C4V3-13.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZT52C4V3-13
Αριθμός εξαρτήματος BZT52C4V3-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD123 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4176 pcs Φύλλο δεδομένων BZT52C4V3-13.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±7% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123
Σειρά - Ισχύς - Max 500mW