AP7315-26W5-7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 2.6V 150MA SOT25
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AP7315-26W5-7
Αριθμός εξαρτήματος AP7315-26W5-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.6V 150MA SOT25 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 423035 pcs Φύλλο δεδομένων
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.32V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.6V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.25V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-25 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 PSRR 75dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 150mA SOT-25 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 100µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 60µA Τρέχουσες - εξόδου 150mA