AP7315-25W5-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT25
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AP7315-25W5-7
Αριθμός εξαρτήματος AP7315-25W5-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT25 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 391261 pcs Φύλλο δεδομένων
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.32V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.25V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-25 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 PSRR 75dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-25 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 100µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 60µA Τρέχουσες - εξόδου 150mA