XB24-Z7PIT-002
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT
Φύλλα δεδομένων: XB24-Z7PIT-002.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XB24-Z7PIT-002 Κατασκευαστής Digi International
Διαθέσιμη ποσότητα 5625 pcs Φύλλο δεδομένων XB24-Z7PIT-002.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.1 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος EM250
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Διαμόρφωση DSSS
Μέγεθος μνήμης - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα 2.4GHz Ρυθμός δεδομένων 250kbps
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 35mA ~ 45mA Τρέχουσες - Λήψη 38mA ~ 40mA