XB24-Z7CIT-002
Digi InternationalDigi International
Digi International
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MODULE 802.15.4 CHIP ANT
Φύλλα δεδομένων: 1.XB24-Z7CIT-002.pdf2.XB24-Z7CIT-002.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XB24-Z7CIT-002 Κατασκευαστής Digi International
Διαθέσιμη ποσότητα 5282 pcs Φύλλο δεδομένων 1.XB24-Z7CIT-002.pdf2.XB24-Z7CIT-002.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.1 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος EM250
Σειρά XBee® ZB Σειριακές διεπαφές UART
ευαισθησία -96dBm Οικογένεια RF / Standard 802.15.4
Πρωτόκολλο Zigbee® Ισχύς - εξόδου 1dBm
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Διαμόρφωση DSSS
Μέγεθος μνήμης - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα 2.4GHz Ρυθμός δεδομένων 250kbps
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 35mA ~ 45mA Τρέχουσες - Λήψη 38mA ~ 40mA