X24-019PKI-RA
Digi InternationalDigi International
X24-019PKI-RA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Digi International
Περιγραφή προϊόντος MOD RF 24XSTREAM 50MW RS232/485
Φύλλα δεδομένων: X24-019PKI-RA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του X24-019PKI-RA
Αριθμός εξαρτήματος X24-019PKI-RA Κατασκευαστής Digi International
Διαθέσιμη ποσότητα 4418 pcs Φύλλο δεδομένων X24-019PKI-RA.pdf
Τάσης - Προμήθεια 7 V ~ 18 V Σειρά XStream™
ευαισθησία -102dBm Ισχύς - εξόδου 17dBm (50mW)
Αλλα ονόματα 602-1670
X24-019PKI-RA-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση RS-232, RS-485 Λειτουργία Transceiver, Modem
Συχνότητα 2.4GHz ~ 2.4835GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή RF Transceiver, Modem 2.4GHz ~ 2.4835GHz FHSS, FSK RS-232, RS-485 19.2kbps Ποσοστό δεδομένων (μέγιστο) 19.2kbps