X24-019PKC-UA
Digi InternationalDigi International
X24-019PKC-UA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Digi International
Περιγραφή προϊόντος MODEM RF 2.4GHZ 19.2KBPS USB
Φύλλα δεδομένων: X24-019PKC-UA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του X24-019PKC-UA
Αριθμός εξαρτήματος X24-019PKC-UA Κατασκευαστής Digi International
Περιγραφή MODEM RF 2.4GHZ 19.2KBPS USB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4489 pcs Φύλλο δεδομένων X24-019PKC-UA.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5 V ~ 12 V Σειρά XStream™
ευαισθησία -102dBm Ισχύς - εξόδου 17dBm (50mW)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Διαφοροποίηση ή πρωτόκολλο FHSS, FSK
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση USB
Λειτουργία Transceiver, Modem Συχνότητα 2.4GHz ~ 2.4835GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή RF Transceiver, Modem 2.4GHz ~ 2.4835GHz FHSS, FSK USB 19.2kbps