Q48SQ12025NRFH
Delta ElectronicsDelta Electronics
Q48SQ12025NRFH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Delta Electronics
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 300W
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
252 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Q48SQ12025NRFH Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2060 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Σειρά Delphi Q48SQ Ισχύς (Watts) 300W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module, 1/4 Brick
Αλλα ονόματα 941-1657 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Αποδοτικότητα 95.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 25A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A