Q48SK12033NRFH
Delta ElectronicsDelta Electronics
Q48SK12033NRFH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Delta Electronics
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 400W
Φύλλα δεδομένων: Q48SK12033NRFH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Q48SK12033NRFH Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4744 pcs Φύλλο δεδομένων Q48SK12033NRFH.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 2.25kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Σειρά Delphi Q48SK Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module, 1/4 Brick
Αλλα ονόματα 941-1013 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 108°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Αποδοτικότητα 95.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 33A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 33A