IMA-S600-12-ZYPLI
Delta ElectronicsDelta Electronics
IMA-S600-12-ZYPLI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Delta Electronics
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12V 600W
Φύλλα δεδομένων: IMA-S600-12-ZYPLI.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 694 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 694 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IMA-S600-12-ZYPLI Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 600W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 694 pcs Φύλλο δεδομένων IMA-S600-12-ZYPLI.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 80 ~ 275 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 7.00" L x 4.00" W x 1.60" H (177.8mm x 101.6mm x 40.6mm)
Σειρά IMA Ισχύς (Watts) 600W
Αλλα ονόματα 1145-1203 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 50A 80 ~ 275 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 50A