IMA-S400-24-ZNPLI
Delta ElectronicsDelta Electronics
IMA-S400-24-ZNPLI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Delta Electronics
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V 400W
Φύλλα δεδομένων: IMA-S400-24-ZNPLI.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 636 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 636 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IMA-S400-24-ZNPLI Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 636 pcs Φύλλο δεδομένων IMA-S400-24-ZNPLI.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 80 ~ 275 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 6.96" L x 4.00" W x 1.60" H (176.8mm x 101.6mm x 40.6mm)
Σειρά IMA Ισχύς (Watts) 400W
Αλλα ονόματα 1145-1201 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 16.7A 80 ~ 275 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 16.7A